REFERENCE

Co o nás říkají naši klienti

Tyn Yard Residence

Anna Pashaeva

Pracujeme s panem Kostorkem přibližně rok. Jsme velmi spokojení s jeho prací. Svou práci vykonávají ve firmě v čas a spolehlivě. Dělají pro nás reklamní kampaně a máme velmi dobré výsledky.

Casso club

Martin Benýšek

Díky klukům se můžu věnovat věcem, kterým rozumím a online prezentaci pustit z hlavy. Příjdou, dáme kafe, řekneme si kam směřujeme a oni to celé zařídí. Jednoduché a účinné. Díky kluci

River Boats Prague

Tomáš Šusta

S pány Kostorkem a Matouškem se mi spolupracuje skvěle. Ví o čem mluví, jsou schopní a především umí daný produkt prodat. Doufám, že budeme společně ve spolupráci pokračovat i nadále.

JURIS REAL, spol. s r.o

Roman Kaplan

Naše společná realitní a advokátní kancelář spolupracuje se společností FUTURE DIGITAL déle než rok a díky jejich dobře odvedené práci jde naše firma s digitání dobou a tím nám zajistila náskok před konkurencí, vyšší zisky a ušetřila mnoho času, který investujeme do budování nových projektů.

Aaryans E-shop

Aryna Danilčenko

S kluky jsme partneři od dubna 2017. Partneři opravdu za slovo vzatí, Future Digital s vámi nebude jednat jako externí agentura, ale jako součást vaší firmy a velmi pocítíte jejich snahu vám se vším pomoct i nad rámec placených služeb. Future Digital nám zajišťuje kompletní online služby a starají se nám i o e‑shop. Hlavní výhody spolupráce vidíme v osobním přístupu, kreativitě a ochotě nám pomoci v tom co děláme. Spolupráci není naprosto co vytknout.

 

©2019 futuredigital.cz Všechna práva vyhrazena