Reference

Luxusní hodinky, automobily, rybářské potřeby, nemovitosti, výtvarné umění… Naši klienti dělají všechno možné, ale jedno mají společné. Pomocí online marketingu jim pomáháme růst.

Reference

Luxusní hodinky, automobily, rybářské potřeby, nemovitosti, výtvarné umění… Naši klienti dělají všechno možné, ale jedno mají společné. Pomocí online marketingu jim pomáháme růst.

Reference

Co o nás říkají naši klienti

S Future Digital jsme partnery od dubna 2017. Partneři opravdu za slovo vzatí, Future Digital s vámi nebude jednat jako externí agentura, ale jako součást vaší firmy a velmi pocítíte jejich snahu vám se vším pomoct i nad rámec placených služeb. Future Digital nám zajišťuje kompletní online služby a starají se nám i o e‑shop. Hlavní výhody spolupráce vidíme v osobním přístupu, kreativitě a ochotě nám pomoci v tom co děláme. Spolupráci není naprosto co vytknout.

Aryna Danilčenko, Aaryans

Se společností Future Digital jsme se pustili do výkonnostního marketingu pro náš redesignovaný web/e-shop, který se propadl do hlubin vyhledávačů. S jejich pomocí web opět nabral na síle, dostáváme relevantní poptávky z PPC kampaní a na základě doporučení jsme zapracovali na SEO, což mělo taktéž pozitivní dopad na výsledky webu.

Stanislav Kašpar, Brand manager, Automax Group

Naše společná realitní a advokátní kancelář spolupracuje se společností FUTURE DIGITAL déle než rok a díky jejich dobře odvedené práci jde naše firma s digitální dobou a tím nám zajistila náskok před konkurencí, vyšší zisky a ušetřila mnoho času, který investujeme do budování nových projektů.

Roman Kaplan, Juris Real

Se společností FUTURE DIGITAL jsem začal spolupracovat na základě doporučení, které je pro mě vždy velmi důležité. Přestože před námi stála velká výzva – vybudovat zcela nový brand, tak se Oldřich s Kristýnou tohoto úkolu nezalekli a pustili se do práce. Od začátku byla domluva jasná a srozumitelná. Zadané věci jsem dostal vždy v požadované kvalitě a termínu. Spolupráci mohu tedy opět doporučit a těším se na řadu společných úspěchů.

Jan Pehal, Jednatel, NAO - Living

S panem Kostorkem se mi spolupracuje skvěle. Ví o čem mluví, je schopný a umí skvěle vysvětlit daný produkt. Doufám že ve spolupráci budeme nadále pokračovat.

Tomáš Šusťa, River Boats Prague

Profesionální služby, individuální přístup, pochopení businessu klienta, hledání řešení na míru. Po spuštění online kampaní byl velmi znatelný zájem nových klientů o naši službu. Měsíční reporting dává jasný přehled o investovaných prostředcích a jejich návratnosti v podobě nových klientů.

Halotaxi Transport

Komu pomáháme růst

Naši klienti