Kariéra

Máš štěstí. Pořád hledáme nové talenty do naší posádky. Vždycky se u nás najde místo pro talentované obchodníky, webaře, grafiky, PPC specialisty i copywritery.

Kariéra

Máš štěstí. Pořád hledáme nové talenty do naší posádky. Vždycky se u nás najde místo pro talentované obchodníky, webaře, grafiky, PPC specialisty i copywritery.

Máš štěstí

Pořád hledáme nové talenty do naší posádky

Pokud si myslíš, že patříš do Future Digital, napiš nám, co tě motivuje a čím bys náš tým mohl posílit. Rádi se mrkneme i na tvůj životopis, nebo profil na LinkedIn.

Rozhodující pro nás nejsou tituly, ani délka praxe, ale tvůj talent a pohled na svět. Poznáváš se v našich hodnotách? Právě sis získal naši pozornost.

Patřím do týmu

Pevně se držíme svých hodnot

Čemu věříme

Fair Play

  • Chceme vítězit, ale ne za každou cenu. K projektům přistupujeme jako by byly naše vlastní. Právě proto od nás klienti nikdy nedostávají řešení, která nepotřebují.

Komplexní přístup

  • Věříme, že celek je víc než jeho jednotlivé části. Proto vždy fungujeme jako jeden tým a na projekty pohlížíme z vyšší perspektivy. Neoddělujeme od sebe jednotlivá odvětví. Využíváme všech dostupných nástrojů a řešení pro dosažení maximálního úspěchu našich klientů.

Změna je jediná jistota

  • Jsme otevřeni novým nápadům a aktivně podporujeme změnu. Jen tak dokážeme operativně reagovat na neustálý vývoj vesmíru. Připrav se, že tě budeme posouvat a nenecháme tě jen lebedit si v komfortní zóně.

Partnerská spolupráce

  • My, Vy nebo Oni od nás neuslyšíte.  Klienti, dodavatelé i kolegové jsou pro nás především dlouhodobými partnery, se kterými jednáme vždy na rovinu.

Zisk není číslo jedna

  • Zisk a růst pro nás není cílem, ale spíše prostředkem. Umožňuje nám spolupracovat s těmi nejlepšími a podporovat úspěch především takových projektů, které přinášejí vesmíru víc než jen obyčejné produkty a služby.

Svobodná firma

  • Respektujeme se a vzájemně si důvěřujeme. Je jen na tobě, jak si práci zorganizuješ. Dopřejeme ti dostatečný prostor a na oplátku od tebe budeme očekávat odpovědnost za dosažené výsledky.