Služby

Služby

Výkonnostní marketing

Pomůžeme vám dostat z marketingových aktivit maximum. Zajistíme, abyste nestříleli naslepo. Kampaně připravíme, zacílíme nebo včas ukončíme, aby se vám vždy vyplatily.

Webdesign

Je velký rozdíl, jestli chcete prodat, nebo prodávat. Na vzhledu a chování webu zkrátka záleží. I složité jde prodávat jednoduše. Už to dokázaly letecké společnosti, zdravotní pojišťovny, některé banky a spousta jiných. Buďte další.

Správa sociálních sítí

Založit profil je snadné. Ale starat se o něj, aby dlouhodobě přinášel chtěné výsledky? S tím vám pomůžeme my. Budeme tam, kde vaše cílovka a budeme k ní mluvit její řečí.

Brand marketing

Jak vaši značku vnímáte vy? A jak vaši zákazníci? My se na ni podíváme ze všech možných úhlů a najdeme ten nejlepší. Spokojený klient přece dělá spokojeného majitele.

Grafika a copywriting

Naše grafika je čistá a jednoduchá. Musí být ale také funkční. Design bez strategie je totiž jen hezký obrázek. A když jen copy, tak v duchu vaší značky, ale jazykem oslovené cílovky.

Analytika a audit

Co se neměří, to se nezlepší. Čísla analyzujeme. Bez nich jen hádáme. Proto používáme různé analytické nástroje, abychom měli co nejpřesnější data. Podle nich pak navrhujeme úpravy pro zvýšení efektivity.

Stáváte se naším partnerem

Jak to bude fungovat?

1. Jaké jsou vaše cíle?

  • Abychom věděli, s čím a jak vám můžeme pomoct, budeme se hodně ptát. Potkejme se tam, kde to máte rádi – ve vaší firmě nebo oblíbené kavárně.

2. Vstupní analýza

  • Vyhodnotíme vaše dosavadní komunikační i marketingové aktivity. Porovnáme je s konkurencí a hned vidíme, jaké jsou vaše slabá místa a hlavně příležitosti v online prostředí.

3. Nabídka

  • Naše nabídky nerecyklujeme. Sestavíme konkrétní nabídku, které bude sedět přesně vašemu podnikání, včetně časového harmonogramu realizace.

4. Zapracování připomínek

  • Pro vaši společnosti navrhneme vždy optimální řešení, ale pořád je to dialog. Co vám u navržené strategie nebude jasné, to probereme, než si ji odsouhlasíme.

5. Jdeme na to

  • Nyní je čas přeměnit vaše přání ve skutečnost. Realizujeme jednotlivé kroky schválené strategie a průběžně kontrolujeme dosažené výsledky.

6. A co dál?

  • Na konci každého projektu vyhodnotíme nejen výsledky práce, ale i naši vzájemnou spolupráci. A s chutí se s vámi pustíme do dalších projektů.