SLUŽBY

S čím vám pomůžeme

Webdesign

Je velký rozdíl, jestli chcete prodat, nebo prodávat. Na vzhledu a chování webu zkrátka záleží. I složité jde prodávat jednoduše. Už to dokázaly letecké společnosti, zdravotní pojišťovny, některé banky a spousta jiných. Buďte další.

Výkonnostní marketing

Kobercové nálety by dnes válku taky nevyhrály. Zajistíme, abyste nestříleli naslepo. Placené kampaně připravíme, zacílíme nebo včas ukončíme, aby se vám vždy vyplatily.

Brand marketing

Jak vaši značku vnímáte vy? A jak vaši zákazníci? My se na ni podíváme ze všech možných úhlů. A najdeme ten nejlepší – spokojený klient přece dělá spokojeného majitele.

Správa sociálních sítí

Založit profil je snadné. Ale starat se o něj, aby dlouhodobě přinášel chtěné výsledky – s tím vám pomůžeme. Budeme tam, kde vaše cílovka a budeme k ní mluvit její řečí.

Grafický design

Méně je někdy opravdu více. Proto je naše grafika čistá a jednoduchá. Musí být ale také funkční. Design bez strategie je totiž jen hezký obrázek.

Analytika a audit

Co se neměří, to se nezlepší. Čísla analyzujeme. Bez nich jen hádáme. Proto používáme různé analytické nástroje, abychom měli co nejpřesnější data. Podle nich pak navrhujeme úpravy pro zvýšení efektivity.

Copywriting

Obraz vydá za tisíc slov. Ale jakých... My preferujeme kombinaci textů s vizuály, aby spolu nejen ladily, ale hlavně fungovaly na zákazníky. A když jen copy, tak v duchu vaší značky, ale jazykem oslovené cílové skupiny.

Jak to bude fungovat

Při realizaci projektu se stáváte členem našeho týmu a máte tak neustále přehled o jednotlivých krocích.

strategie

První schůzka je nezávazná

Jako takové rande. Abychom věděli, s čím a jak vám můžeme pomoct, budeme se hodně ptát. Potkejme se tam, kde to máte rádi – ve vaší firmě nebo oblíbené kavárně.

strategie
strategie

Vstupní analýza

Rozebereme vaše dosavadní komunikační i marketingové aktivity. Porovnáme je s konkurencí, abychom viděli slabá místa a příležitosti v online prostředí.

strategie
strategie

Nabídka na míru

Sestavíme pro vás konkrétní nabídku. Naceníme jednotlivé položky a připravíme časový harmonogram jejich realizace.

strategie

Ano z obou stran

Pořád je to dialog – co vám není jasné u naší strategie, to probereme, než si ji odsouhlasíme.

strategie
strategie

Jdeme na to

Jednotlivé kroky schválené strategie postupně realizujeme. Nedílnou součástí je průběžná kontrola dosažených výsledků.

strategie
strategie

A co dál?

Na konci každého projektu vyhodnotíme nejen výsledky práce, ale i naši vzájemnou spolupráci. A s chutí se s vámi pustíme do dalších projektů.

©2019 futuredigital.cz Všechna práva vyhrazena